O Biocervinie

Biocervin czyli zgodnie z nomenklaturą INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients - Międynarodowa Nomenklatura Składników Kosmetycznych) NHAC Biocervin MIC-1unikatowy składnik pozyskany dzięki przełomowemu odkryciu naukowemu – opatentowanej linii komórek macierzystych MIC-1. Jego aktywne czynniki białkowe stymulują skórę do regeneracji. Zawiera łatwo przyswajalne formy kolagenu, które odbudowują uszkodzenia i stymulują powstawanie nowych włókien kolagenowych w skórze. Daje impuls do szybkiej, efektywnej, naturalnej i samodzielnej regeneracji, opóźnia proces starzenia się komórek naskórka (keratynocytów) i skóry właściwej (fibroblastów), poprawia jędrność i redukuje zmarszczki poprzez aktywację fibroblastów do produkcji kolagenu i innych białek tworzących naturalne rusztowanie skóry.

NHAC Biocervin MIC-1 to unikatowy składnik kuracji, pozyskany dzięki przełomowemu odkryciu naukowemu – opatentowanej linii komórek macierzystych MIC-1. Zawiera aktywne czynniki białkowe, które pobudzają skórę do regeneracji oraz docierają do cebulek rzęs i brwi, hamując ich wypadanie i inicjując wzrost nowych włosów. 

 

NHAC Biocervin MIC-1 w listopadzie 2012 roku trafił na listę INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients). Jest to stworzona przez amerykańską radę Personal Care Products Council międzynarodowa baza składników kosmetycznych. Obecnie figuruje w niej ok. 17 tys. różnych surowców kosmetycznych opracowanych w laboratoriach na całym świecie. Na bazie tych składników komponuje się formuły wszystkich produktów kosmetycznych dostępnych na globalnym rynku. 

 

Sekret NHAC Biocervin MIC-1 tkwi w naturze.

 

Unikatowy składnik stanowiący o sile nowoczesnej kuracji biodermokosmetycznej Revitacell to tak naprawdę mieszanina aktywnych mikro- i makrobiocząstek pozyskanych z opatentowanej linii komórek macierzystych o symbolu MIC-1. Dzięki technologii ultradźwiękowej, dezintegracji komórek w laboratoriach Revitacell, powstaje innowacyjna formuła zawierająca:

 

  • mieszaninę aktywnych czynników peptydowych i kolagenu,
  • nieuszkodzone białka,
  • nienasycone kwasy tłuszczowe,
  • fosfolipidy,
  • cukry,
  • sole mineralne.

 

Podstawowym składnikiem surowca kosmetycznego NHAC Biocervin MIC-1 jest mieszanina aktywnych czynników peptydowych oraz białek macierzy zewnątrzkomórkowej (kolagen).

 

NHAC Biocervin MIC-1 nie zawiera detergentów i rozpuszczalników organicznych.

 

Prekursorowa forma kolagenu (tropokolagen) produkowana przez komórki macierzyste MIC-1 jest aktywnie przyswajana przez skórę i stanowi strukturalną podstawę syntezy nowych włókien kolagenowych skóry.

Na czym polega innowacyjność NHAC Biocervin MIC-1?

NHAC Biocervin MIC-1 nie tylko powstrzymuje procesy starzenia skóry związane z wiekiem i wpływem środowiska zewnętrznego, lecz także przywraca równowagę metaboliczną. Komórki skóry zostają pobudzone do produkcji białek budujących włókna kolagenowe. W skórze dochodzi do syntezy nowego kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny oraz biopolimerów odpowiedzialnych za utrzymanie struktury skóry. W efekcie skóra jest zregenerowana, jędrna i zdrowa.

Białkowe czynniki zawarte w NHAC Biocervin MIC-1 aktywują również komórki włosa i pobudzają wzrost nowych włosów.

Promocje
Zestaw  domowe SPA
Zestaw domowe SPA
817,00 zł 424,00 zł
szt.
Zestaw  domowe SPA
Zestaw domowe SPA
817,00 zł 424,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl