O Biocervinie

Biocervin czyli zgodnie z nomenklaturą INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients - Międynarodowa Nomenklatura Składników Kosmetycznych) NHAC Biocervin MIC-1unikatowy składnik pozyskany dzięki przełomowemu odkryciu naukowemu – opatentowanej linii komórek macierzystych MIC-1. Jego aktywne czynniki białkowe stymulują skórę do regeneracji. Zawiera łatwo przyswajalne formy kolagenu, które odbudowują uszkodzenia i stymulują powstawanie nowych włókien kolagenowych w skórze. Daje impuls do szybkiej, efektywnej, naturalnej i samodzielnej regeneracji, opóźnia proces starzenia się komórek naskórka (keratynocytów) i skóry właściwej (fibroblastów), poprawia jędrność i redukuje zmarszczki poprzez aktywację fibroblastów do produkcji kolagenu i innych białek tworzących naturalne rusztowanie skóry.

NHAC Biocervin MIC-1 to unikatowy składnik kuracji, pozyskany dzięki przełomowemu odkryciu naukowemu – opatentowanej linii komórek macierzystych MIC-1. Zawiera aktywne czynniki białkowe, które pobudzają skórę do regeneracji oraz docierają do cebulek rzęs i brwi, hamując ich wypadanie i inicjując wzrost nowych włosów. 

 

NHAC Biocervin MIC-1 w listopadzie 2012 roku trafił na listę INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients). Jest to stworzona przez amerykańską radę Personal Care Products Council międzynarodowa baza składników kosmetycznych. Obecnie figuruje w niej ok. 17 tys. różnych surowców kosmetycznych opracowanych w laboratoriach na całym świecie. Na bazie tych składników komponuje się formuły wszystkich produktów kosmetycznych dostępnych na globalnym rynku. 

 

Sekret NHAC Biocervin MIC-1 tkwi w naturze.

 

Unikatowy składnik stanowiący o sile nowoczesnej kuracji biodermokosmetycznej Revitacell to tak naprawdę mieszanina aktywnych mikro- i makrobiocząstek pozyskanych z opatentowanej linii komórek macierzystych o symbolu MIC-1. Dzięki technologii ultradźwiękowej, dezintegracji komórek w laboratoriach Revitacell, powstaje innowacyjna formuła zawierająca:

 

  • mieszaninę aktywnych czynników peptydowych i kolagenu,
  • nieuszkodzone białka,
  • nienasycone kwasy tłuszczowe,
  • fosfolipidy,
  • cukry,
  • sole mineralne.

 

Podstawowym składnikiem surowca kosmetycznego NHAC Biocervin MIC-1 jest mieszanina aktywnych czynników peptydowych oraz białek macierzy zewnątrzkomórkowej (kolagen).

 

NHAC Biocervin MIC-1 nie zawiera detergentów i rozpuszczalników organicznych.

 

Prekursorowa forma kolagenu (tropokolagen) produkowana przez komórki macierzyste MIC-1 jest aktywnie przyswajana przez skórę i stanowi strukturalną podstawę syntezy nowych włókien kolagenowych skóry.

Na czym polega innowacyjność NHAC Biocervin MIC-1?

NHAC Biocervin MIC-1 nie tylko powstrzymuje procesy starzenia skóry związane z wiekiem i wpływem środowiska zewnętrznego, lecz także przywraca równowagę metaboliczną. Komórki skóry zostają pobudzone do produkcji białek budujących włókna kolagenowe. W skórze dochodzi do syntezy nowego kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny oraz biopolimerów odpowiedzialnych za utrzymanie struktury skóry. W efekcie skóra jest zregenerowana, jędrna i zdrowa.

Białkowe czynniki zawarte w NHAC Biocervin MIC-1 aktywują również komórki włosa i pobudzają wzrost nowych włosów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl