Do produkcji serii Revitacell 0

Do produkcji serii Revitacell użyto przełomowego składnika NHAC Biocervin MIC-1, który powstał według specjalnie opracowanych i wystandaryzowanych procedur zapewniających zachowanie aktywności zawartych w nim czynników. Są to aktywne białka, których zadaniem jest zapewnienie prawidłowego funkcjonowania komórkom.Naturalny skład wszystkich kuracji Revitacell sprawia, że aktywne czynniki działają bezpośrednio na:

- zniszczoną skórę pokrytą zmarszczkami – kuracja przywraca keratynocytom naskórka i fibroblastom skóry właściwej potencjał podziałowy i zdolność do syntezy białek, m.in. kolagenu i    elastyny, istotnych w odbudowie struktury skóry. Co więcej, kuracja wspomaga łagodzenie stanów zapalnych i podrażnienie skóry,

- wypadanie włosów – kuracja prowadzi do pobudzenia wzrostu włosów poprzez aktywację komórek cebulek włosów,

- osłabione rzęsy – kuracja umożliwia pobudzenie komórek cebulek rzęs i stymulację ich wzrostu.

  • Źródło mocy Revitacell tkwi w naturze, co stanowi o doskonałości i niepowtarzalności tych biodermosmetyków. Komórki macierzyste naturalnie występują w ludzkim organizmie, ale z czasem ulegają uszkodzeniu i tracą swoje właściwości. W efekcie skóra wyraźnie się starzeje, traci jędrność i pojawiają się zmarszczki. Innowacyjny skład kosmetyków Revitacell sprawia, że komórki odzyskują swe naturalne właściwości. Otrzymują impuls, który stymuluje skórę do regeneracji i odnowy, a tym samym do poprawy kondycji skóry.

Biodermokosmetyki Revitacell to odpowiedź na wieloletnie poszukiwania skutecznych preparatów regeneracyjnych.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl