Do produkcji serii Revitacell 0

Do produkcji serii Revitacell użyto przełomowego składnika NHAC Biocervin MIC-1, który powstał według specjalnie opracowanych i wystandaryzowanych procedur zapewniających zachowanie aktywności zawartych w nim czynników. Są to aktywne białka, których zadaniem jest zapewnienie prawidłowego funkcjonowania komórkom.Naturalny skład wszystkich kuracji Revitacell sprawia, że aktywne czynniki działają bezpośrednio na:

- zniszczoną skórę pokrytą zmarszczkami – kuracja przywraca keratynocytom naskórka i fibroblastom skóry właściwej potencjał podziałowy i zdolność do syntezy białek, m.in. kolagenu i    elastyny, istotnych w odbudowie struktury skóry. Co więcej, kuracja wspomaga łagodzenie stanów zapalnych i podrażnienie skóry,

- wypadanie włosów – kuracja prowadzi do pobudzenia wzrostu włosów poprzez aktywację komórek cebulek włosów,

- osłabione rzęsy – kuracja umożliwia pobudzenie komórek cebulek rzęs i stymulację ich wzrostu.

  • Źródło mocy Revitacell tkwi w naturze, co stanowi o doskonałości i niepowtarzalności tych biodermosmetyków. Komórki macierzyste naturalnie występują w ludzkim organizmie, ale z czasem ulegają uszkodzeniu i tracą swoje właściwości. W efekcie skóra wyraźnie się starzeje, traci jędrność i pojawiają się zmarszczki. Innowacyjny skład kosmetyków Revitacell sprawia, że komórki odzyskują swe naturalne właściwości. Otrzymują impuls, który stymuluje skórę do regeneracji i odnowy, a tym samym do poprawy kondycji skóry.

Biodermokosmetyki Revitacell to odpowiedź na wieloletnie poszukiwania skutecznych preparatów regeneracyjnych.

Komentarze do wpisu (0)

Promocje
Maska do twarzy
Maska do twarzy
393,00 zł 191,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl